Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Brans
Numer modelu: WL-129
Dokument: WL-129 Bellows Load Cell-BR...NS.pdf
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 1 szt
Czas dostawy: Tydzień
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 800szt./miesiąc
Pojemność: |
0,1/0,15/0,2/0,25/0,3/0,5/1/1,5/2/2,5/3/5/7,5/10T |
Błąd złożony: |
0,018%FS |
Nieliniowość: |
0,018%FS |
Powtarzalność: |
0,018%FS |
Moc znamionowa: |
2,0 ± 0,05 mV/V |
Zerowe saldo: |
±2%FS |
Rezystancja izolacji: |
> 5000 mΩ/100VDC |
Tworzywo: |
Stal nierdzewna |
Bezpieczne przeciążenie: |
150% FS |
Klasa ochrony: |
IP68 (dostosowywanie) |
Temp operacji.: |
-30 ~ 70 ° C. |
Rozmiar kabla: |
Ф5,4x1500 mm (konfigurowalny) |
Nominalne przemieszczenie: |
0,24/0,3/0,29/0,28/0,27/0,31/0,39/0,6 mm |
Pojemność: |
0,1/0,15/0,2/0,25/0,3/0,5/1/1,5/2/2,5/3/5/7,5/10T |
Błąd złożony: |
0,018%FS |
Nieliniowość: |
0,018%FS |
Powtarzalność: |
0,018%FS |
Moc znamionowa: |
2,0 ± 0,05 mV/V |
Zerowe saldo: |
±2%FS |
Rezystancja izolacji: |
> 5000 mΩ/100VDC |
Tworzywo: |
Stal nierdzewna |
Bezpieczne przeciążenie: |
150% FS |
Klasa ochrony: |
IP68 (dostosowywanie) |
Temp operacji.: |
-30 ~ 70 ° C. |
Rozmiar kabla: |
Ф5,4x1500 mm (konfigurowalny) |
Nominalne przemieszczenie: |
0,24/0,3/0,29/0,28/0,27/0,31/0,39/0,6 mm |
Cechy i zastosowania
Specyfikacje
| Pojemność | 5/10/20/30/50/100/200/500 kg |
| Połączony błąd | 0.018% F.S. |
| Nieliniowość | 0.018% F.S. |
| Powtarzalność | 0.018% F.S. |
| Wydajność nominalna | 20,0 ± 0,05 mV/V |
| Pozostałość zerowa | ± 2,0% F.S. |
| Odporność na izolację | ¥5000MΩ/100VDC |
| Zalecane podniecenie | 5 ~ 15VDC |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Bezpieczne przeciążenie | 150% F.S. |
| Klasa ochrony | IP68 ((Kustomowalne) |
| Operacja Temp. | -30~70°C |
| Wielkość kabla | F5.4x1500mm (przystosowany) |
| Nominalne przemieszczenie | 0.24/0.3/0.29/0.28/0.27/0.31/0.39/0.6mm |
Wymiary ((mm)
![]()
Kierunek obciążenia
![]()
Kod okablowania
![]()
Wysyłka i pakowanie
Aby zapewnić bezpieczne dotarcie do Państwa lokalizacji, komórka ładunkowa zostanie starannie zapakowana i wysłana.
1Komórka ładunkowa zostanie umieszczona w solidnym pudełku z tektury, aby chronić ją przed uszkodzeniami zewnętrznymi podczas transportu.
2Pudełko będzie wypełnione piankową podkładką, aby zapewnić dodatkowe osłony i zapobiec poruszaniu się komórki ładunkowej podczas transportu.
3Komórka obciążeniowa zostanie zamknięta w plastikowym worku, aby chronić ją przed wilgocią i innymi czynnikami środowiskowymi.
4Dodatkowe warstwy foliowe zostaną dostarczone dla dodatkowej ochrony.
5Karton jest mocno zaczepiony taśmą taśmową w celu zapobiegania manipulowaniu.
6Do pudełka dołączona jest etykieta wysyłki z adresem i informacjami o produkcie.
7. Paczka jest wysyłana za pomocą wiarygodnego i zaufanego przewoźnika.
Po wysłaniu paczki otrzymasz numer śledzący, który pomoże Ci monitorować stan dostawy.Upewnij się, że ktoś jest dostępny na adresie dostawy, aby otrzymać paczkę, aby uniknąć opóźnień lub problemów.