Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Brans
Numer modelu: TCF-744A
Dokument: TCF-744A Pancake Type Tensi...NS.pdf
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 1 szt
Czas dostawy: Tydzień
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 800szt./miesiąc
Pojemność: |
0,1/0,2/1/2/3/5/10/15/20/25/30/50/60t |
Błąd złożony: |
±0,03% FS |
Nieliniowość: |
±0,03% FS |
Powtarzalność: |
±0,03% FS |
Moc znamionowa: |
2,0=1%mV/(50-500kg,50-60t;3,01%mV/V(1~30t) |
Zerowe saldo: |
± 1,0%FS |
Rezystancja izolacji: |
> 5000 mΩ/100VDC |
Tworzywo: |
Stal nierdzewna/stal stopowa |
Bezpieczne przeciążenie: |
150% FS |
Klasa ochrony: |
IP66 (dostosowywanie) |
Temp operacji.: |
-10 ~ 60 ° C. |
Rozmiar kabla: |
Ф5x6000mm |
Pojemność: |
0,1/0,2/1/2/3/5/10/15/20/25/30/50/60t |
Błąd złożony: |
±0,03% FS |
Nieliniowość: |
±0,03% FS |
Powtarzalność: |
±0,03% FS |
Moc znamionowa: |
2,0=1%mV/(50-500kg,50-60t;3,01%mV/V(1~30t) |
Zerowe saldo: |
± 1,0%FS |
Rezystancja izolacji: |
> 5000 mΩ/100VDC |
Tworzywo: |
Stal nierdzewna/stal stopowa |
Bezpieczne przeciążenie: |
150% FS |
Klasa ochrony: |
IP66 (dostosowywanie) |
Temp operacji.: |
-10 ~ 60 ° C. |
Rozmiar kabla: |
Ф5x6000mm |
Cechy i zastosowania
Specyfikacje
| Pojemność | 0.1/0.2/1/2/3/5/10/15/20/25/30/50/60t |
| Połączony błąd | ± 0,03% F.S. |
| Nieliniowość | ± 0,03% F.S. |
| Powtarzalność | ± 0,03% F.S. |
| Wydajność nominalna | 2.0=1% mV/ ((50-500kg,50-60t;30,01 mV/V ((1~30 t) |
| Pozostałość zerowa | ± 1,0% F.S. |
| Odporność na izolację | ¥5000MΩ/100VDC |
| Zalecane podniecenie | 5 ~ 15VDC |
| Materiał | Stal nierdzewna/Stopa stopowa |
| Bezpieczne przeciążenie | 150% F.S. |
| Klasa ochrony | IP66 ((Kustomowalne) |
| Operacja Temp. | -10~60°C |
| Wielkość kabla | F5x6000mm |
Wymiary ((mm)
![]()
Kierunek obciążenia
![]()
Kod okablowania
![]()
Wysyłka i pakowanie
Aby zapewnić bezpieczne dotarcie do Państwa lokalizacji, komórka ładunkowa zostanie starannie zapakowana i wysłana.
1Komórka ładunkowa zostanie umieszczona w solidnym pudełku z tektury, aby chronić ją przed uszkodzeniami zewnętrznymi podczas transportu.
2Pudełko będzie wypełnione piankową podkładką, aby zapewnić dodatkowe osłony i zapobiec poruszaniu się komórki ładunkowej podczas transportu.
3Komórka obciążeniowa zostanie zamknięta w plastikowym worku, aby chronić ją przed wilgocią i innymi czynnikami środowiskowymi.
4Dodatkowe warstwy foliowe zostaną dostarczone dla dodatkowej ochrony.
5Karton jest mocno zaczepiony taśmą taśmową w celu zapobiegania manipulowaniu.
6Do pudełka dołączona jest etykieta wysyłki z adresem i informacjami o produkcie.
7. Paczka jest wysyłana za pomocą wiarygodnego i zaufanego przewoźnika.
Po wysłaniu paczki otrzymasz numer śledzący, który pomoże Ci monitorować stan dostawy.Upewnij się, że ktoś jest dostępny na adresie dostawy, aby otrzymać paczkę, aby uniknąć opóźnień lub problemów.