Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Brans
Numer modelu: WL-124
Dokument: WL-124 Shear Beam Load Cell...NS.pdf
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 1 szt
Czas dostawy: Tydzień
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 800szt./miesiąc
Pojemność: |
50 ~ 300 kg |
Błąd złożony: |
≤0,05% FS |
Nieliniowość: |
≤0,05% FS |
Powtarzalność: |
±0,02% FS |
Moc znamionowa: |
2,0 ± 0,01 mV/v |
Zerowe saldo: |
± 1,00%mv/v |
Rezystancja izolacji: |
> 5000 mΩ/100VDC |
Tworzywo: |
Stal ze stopu |
Bezpieczne przeciążenie: |
150% FS |
Klasa ochrony: |
IP66 (konfigurowalny) |
Temp operacji.: |
-10~50°C |
Rozmiar kabla: |
Ф5,4x6000 mm (konfigurowalny) |
Pojemność: |
50 ~ 300 kg |
Błąd złożony: |
≤0,05% FS |
Nieliniowość: |
≤0,05% FS |
Powtarzalność: |
±0,02% FS |
Moc znamionowa: |
2,0 ± 0,01 mV/v |
Zerowe saldo: |
± 1,00%mv/v |
Rezystancja izolacji: |
> 5000 mΩ/100VDC |
Tworzywo: |
Stal ze stopu |
Bezpieczne przeciążenie: |
150% FS |
Klasa ochrony: |
IP66 (konfigurowalny) |
Temp operacji.: |
-10~50°C |
Rozmiar kabla: |
Ф5,4x6000 mm (konfigurowalny) |
Cechy i zastosowania
Wymiary ((mm)
![]()
Specyfikacje
| Pojemność | 50 do 300 kg |
| Połączony błąd | ≤ 0,05%F.S. |
| Nieliniowość | ≤ 0,05%F.S. |
| Powtarzalność | ≤ 0,02%F.S. |
| Wydajność nominalna | 20,0 ± 0,01 mV/V |
| Pozostałość zerowa | ± 1,00% mV/V |
| Odporność na izolację | ¥5000MΩ/100VDC |
| Zalecane podniecenie | 10~15VDC |
| Materiał | Stali stopowych |
| Bezpieczne przeciążenie | 150% F.S. |
| Klasa ochrony | IP66 ((Kustomowalne) |
| Operacja Temp. | -10~50°C |
| Wielkość kabla | F5.4x6000mm (przystosowany) |
Kierunek obciążenia
![]()
Kod okablowania
![]()
Wysyłka i pakowanie
Aby zapewnić bezpieczne dotarcie do Państwa lokalizacji, komórka ładunkowa zostanie starannie zapakowana i wysłana.
1Komórka ładunkowa zostanie umieszczona w solidnym pudełku z tektury, aby chronić ją przed uszkodzeniami zewnętrznymi podczas transportu.
2Pudełko będzie wypełnione piankową podkładką, aby zapewnić dodatkowe osłony i zapobiec poruszaniu się komórki ładunkowej podczas transportu.
3Komórka obciążeniowa zostanie zamknięta w plastikowym worku, aby chronić ją przed wilgocią i innymi czynnikami środowiskowymi.
4Dodatkowe warstwy foliowe zostaną dostarczone dla dodatkowej ochrony.
5Karton jest mocno zaczepiony taśmą taśmową w celu zapobiegania manipulowaniu.
6Do pudełka dołączona jest etykieta wysyłki z adresem i informacjami o produkcie.
7. Paczka jest wysyłana za pomocą wiarygodnego i zaufanego przewoźnika.
Po wysłaniu paczki otrzymasz numer śledzący, który pomoże Ci monitorować stan dostawy.Upewnij się, że ktoś jest dostępny na adresie dostawy, aby otrzymać paczkę, aby uniknąć opóźnień lub problemów.