Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Brans
Numer modelu: WL-122M
Dokument: WL-122M Single Point Load C...NS.pdf
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 1 szt
Czas dostawy: Tydzień
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 800szt./miesiąc
Pojemność: |
10/20/50/60/75/100/150/200/300/400/500/600 kg |
Klasa dokładności: |
C3 |
Nieliniowość: |
±0,02% FS |
Powtarzalność: |
± 0,01% F.S. |
Moc znamionowa: |
2,0±0,2mV/V |
Zerowe saldo: |
±2,0% pełnej skali |
Rezystancja izolacji: |
≧ 5000 mΩ/100VDC |
Tworzywo: |
Stal nierdzewna |
Bezpieczne przeciążenie: |
150% FS |
Klasa ochrony: |
IP68 (dostosowywanie) |
Temp operacji.: |
-35 ~ 70 ° C. |
Rozmiar kabla: |
Ф5x3000mm (konfigurowalny) |
Pojemność: |
10/20/50/60/75/100/150/200/300/400/500/600 kg |
Klasa dokładności: |
C3 |
Nieliniowość: |
±0,02% FS |
Powtarzalność: |
± 0,01% F.S. |
Moc znamionowa: |
2,0±0,2mV/V |
Zerowe saldo: |
±2,0% pełnej skali |
Rezystancja izolacji: |
≧ 5000 mΩ/100VDC |
Tworzywo: |
Stal nierdzewna |
Bezpieczne przeciążenie: |
150% FS |
Klasa ochrony: |
IP68 (dostosowywanie) |
Temp operacji.: |
-35 ~ 70 ° C. |
Rozmiar kabla: |
Ф5x3000mm (konfigurowalny) |
Cechy i zastosowania
Specyfikacje
| Pojemność | 10/20/50/60/75/100/150/200/300/400/500/600 kg |
| Klasa dokładności | C3 |
| Nieliniowość | ±0,02% F.S. |
| Powtarzalność | ± 0,01% F.S. |
| Wydajność nominalna | 20,0 ± 0,2 mV/V |
| Pozostałość zerowa | ≤ 1% mV/V |
| Odporność na izolację | ¥5000MΩ/100VDC |
| Zalecane podniecenie | 5~12VDC |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Bezpieczne przeciążenie | 150% F.S. |
| Klasa ochrony | IP68 ((Kustomowalne) |
| Operacja Temp. | -35~70°C |
| Wielkość kabla | F5x3000mm (przystosowany) |
| Maksymalny rozmiar platformy | 800x800 mm |
Wymiary ((mm)
![]()
Kierunek obciążenia
![]()
Kod okablowania
![]()
Wysyłka i pakowanie
Aby zapewnić bezpieczne dotarcie do Państwa lokalizacji, komórka ładunkowa zostanie starannie zapakowana i wysłana.
1Komórka ładunkowa zostanie umieszczona w solidnym pudełku z tektury, aby chronić ją przed uszkodzeniami zewnętrznymi podczas transportu.
2Pudełko będzie wypełnione piankową podkładką, aby zapewnić dodatkowe osłony i zapobiec poruszaniu się komórki ładunkowej podczas transportu.
3Komórka obciążeniowa zostanie zamknięta w plastikowym worku, aby chronić ją przed wilgocią i innymi czynnikami środowiskowymi.
4Dodatkowe warstwy foliowe zostaną dostarczone dla dodatkowej ochrony.
5Karton jest mocno zaczepiony taśmą taśmową w celu zapobiegania manipulowaniu.
6Do pudełka dołączona jest etykieta wysyłki z adresem i informacjami o produkcie.
7. Paczka jest wysyłana za pomocą wiarygodnego i zaufanego przewoźnika.
Po wysłaniu paczki otrzymasz numer śledzący, który pomoże Ci monitorować stan dostawy.Upewnij się, że ktoś jest dostępny na adresie dostawy, aby otrzymać paczkę, aby uniknąć opóźnień lub problemów.