Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Brans
Numer modelu: WL-121
Dokument: WL-121 Bending Beam Load Ce...NS.pdf
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 1 szt
Czas dostawy: Tydzień
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 800szt./miesiąc
Pojemność: |
50/100/200/300/500/1000kg |
Błąd złożony: |
0,017% FS |
Nieliniowość: |
0,017% FS |
Powtarzalność: |
0,01% FS |
Znamionowa moc wyjściowa: |
2,0±0,002mv/v |
Zerowe saldo: |
≤1%mV/V |
Rezystancja izolacji: |
≧ 5000 mΩ/100VDC |
Tworzywo: |
Stal nierdzewna |
Bezpieczne przeciążenie: |
150% FS |
Klasa ochrony: |
IP67 (dostosowywany) |
Temp operacji.: |
-40~65°C |
Rozmiar kabla: |
Ф6,3x2500 mm (konfigurowalny) |
Pojemność: |
50/100/200/300/500/1000kg |
Błąd złożony: |
0,017% FS |
Nieliniowość: |
0,017% FS |
Powtarzalność: |
0,01% FS |
Znamionowa moc wyjściowa: |
2,0±0,002mv/v |
Zerowe saldo: |
≤1%mV/V |
Rezystancja izolacji: |
≧ 5000 mΩ/100VDC |
Tworzywo: |
Stal nierdzewna |
Bezpieczne przeciążenie: |
150% FS |
Klasa ochrony: |
IP67 (dostosowywany) |
Temp operacji.: |
-40~65°C |
Rozmiar kabla: |
Ф6,3x2500 mm (konfigurowalny) |
WL-121 ¢ Komórka obciążeniowa z biegów ze stali nierdzewnej dla przemysłu wrażliwego na higienę
Opis produktu
Specyfikacje
| Pojemność | 50/100/200/300/500/1000kg |
| Połączony błąd | 0.017% F.S. |
| Nieliniowość | 0.017% F.S. |
| Powtarzalność | 0.01% FS. |
| Wydajność nominalna | 20,0 ± 0,002 mV/V |
| Pozostałość zerowa | ≤ 1% mV/V |
| Odporność na izolację | ¥5000MΩ/100VDC |
| Zalecane podniecenie | 5 ~ 15VDC |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Bezpieczne przeciążenie | 150% F.S. |
| Klasa ochrony | IP67 ((Kustomowalne) |
| Operacja Temp. | -40~65°C |
| Wielkość kabla | F6.3x2500mm (przystosowany) |
Wymiary ((mm)
![]()
Kierunek obciążenia
![]()
Kod okablowania
![]()
Wysyłka i pakowanie
Aby zapewnić bezpieczne dotarcie do Państwa lokalizacji, komórka ładunkowa zostanie starannie zapakowana i wysłana.
1Komórka ładunkowa zostanie umieszczona w solidnym pudełku z tektury, aby chronić ją przed uszkodzeniami zewnętrznymi podczas transportu.
2Pudełko będzie wypełnione piankową podkładką, aby zapewnić dodatkową amortyzację i zapobiec poruszaniu się komórki ładunkowej podczas transportu.
3Komórka obciążeniowa zostanie zamknięta w plastikowym worku, aby chronić ją przed wilgocią i innymi czynnikami środowiskowymi.
4Dodatkowe warstwy foliowe zostaną dostarczone dla dodatkowej ochrony.
5Karton jest mocno zaczepiony taśmą taśmową w celu zapobiegania manipulowaniu.
6Do pudełka dołączona jest etykieta wysyłki z adresem i informacjami o produkcie.
7. Paczka jest wysyłana za pomocą wiarygodnego i zaufanego przewoźnika.
Po wysłaniu paczki otrzymasz numer śledzący, który pomoże Ci monitorować stan dostawy.Upewnij się, że ktoś jest dostępny na adresie dostawy, aby otrzymać paczkę, aby uniknąć opóźnień lub problemów.