Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Brans
Orzecznictwo: RoHS
Numer modelu: WL-113-01
Dokument: WL-113 Single Point Load Ce...NS.pdf
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 1
Czas dostawy: Tydzień
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 1000 sztuk/miesiąc
Pojemność: |
0,1 kg/0,3 kg/0,6 kg/1 kg/3 kg |
Błąd złożony: |
0,01% FS |
Nieliniowość: |
0,015% FS |
Powtarzalność: |
0,01% FS |
Znamionowa moc wyjściowa: |
2,0 ± 10% mV/V |
Zerowe saldo: |
± 2% mV/V |
Rezystancja izolacji: |
≥ 5000MΩ/100VDC |
Zalecane wzbudzenie: |
5 ~ 15 V prądu stałego |
Materiał korpusu: |
Stop aluminium |
Nominalne przemieszczenie: |
<0,4 mm |
Bezpieczne przeciążenie: |
150% FS |
Klasa IP: |
IP65 (dostosowywane) |
Temp operacji: |
-20 ~ 60 ℃ |
Standardowy kabel: |
Φ4 × 2000 mm (dostosowywany) |
Funkcja: |
Miniaturowy rozmiar, lekki |
Ultra precyzja: |
Połączony błąd 0,01% / nieliniowość 0,015% |
Pojemność: |
0,1 kg/0,3 kg/0,6 kg/1 kg/3 kg |
Błąd złożony: |
0,01% FS |
Nieliniowość: |
0,015% FS |
Powtarzalność: |
0,01% FS |
Znamionowa moc wyjściowa: |
2,0 ± 10% mV/V |
Zerowe saldo: |
± 2% mV/V |
Rezystancja izolacji: |
≥ 5000MΩ/100VDC |
Zalecane wzbudzenie: |
5 ~ 15 V prądu stałego |
Materiał korpusu: |
Stop aluminium |
Nominalne przemieszczenie: |
<0,4 mm |
Bezpieczne przeciążenie: |
150% FS |
Klasa IP: |
IP65 (dostosowywane) |
Temp operacji: |
-20 ~ 60 ℃ |
Standardowy kabel: |
Φ4 × 2000 mm (dostosowywany) |
Funkcja: |
Miniaturowy rozmiar, lekki |
Ultra precyzja: |
Połączony błąd 0,01% / nieliniowość 0,015% |
WL-113 jest zaprojektowany do zastosowań wymagających ważenia bardzo lekkich obciążeń od 0,1 kg do 3 kg.łączy w sobie bardzo wysoką precyzję z kompaktowym odciskiemStandardowa ochrona IP65 i dostosowalna długość kabla (2000 mm jako standardowa) sprawiają, że ta pojedyncza komórka obciążeniowa jest wszechstronna zarówno w środowiskach suchych, jak i myjących.
![]()
W przypadku oceny pojedynczej komórki obciążenia punktowego w przypadku mikrodyspensowania lub składowania produktów farmaceutycznych dokładność jest najważniejsza.i powtarzalność 0.01% F.S. Jego moc znamionowa wynosi 2,0 ± 10% mV/V, bilans zerowy wynosi ± 2% mV/V, a opór izolacyjny wynosi ≥ 5000MΩ/100VDC.Specyfikacje te potwierdzają, że ta komórka jednopunktowego obciążenia działa niezawodnie nawet na najniższym krańcu zakresu.
![]()
Z nominalnym przemieszczeniem poniżej 0,4 mm i bezpiecznym przeciążeniem 150% F.S., komórka jednopunktowego obciążenia WL-113 wytrzymuje okazjonalne przeciążenia bez trwałego uszkodzenia.Standardowy kabel jest Φ4 mm × 2000 mmTa pojedyncza komórka obciążeniowa działa od -20°C do 60°C, obejmując większość środowisk przemysłowych w pomieszczeniach.
![]()
Ta komórka jednopunktowego obciążenia jest idealna do zastosowań następujących zastosowań z ultraszczególnymi ciężarami:
Mikrodyspensowanie pomiarowe ️ Proszki lub ciecze w małych ilościach
Dawkowanie farmaceutyczne Kontrola jakości opakowań
Kosmetyki wypełniające Kremy, balsamy, surowice
Opakowania żywności Małe przyprawy, przekąski lub składniki
Badania laboratoryjne ️ Pomiar siły w delikatnych ustawieniach
W każdym przypadku komórka obciążenia pojedynczego punktu zapewnia spójne, powtarzalne odczyty.
![]()
Jeśli projekt wymaga wysokiej wydajności pojedynczej komórki obciążeniowej dla bardzo lekkiego obciążenia, nie szukaj więcej niż WL-113.Ta pojedyncza komórka obciążeniowa została zatwierdzona w systemach napełniania i partiowania na całym świecieMożna również dostosować długość kabla lub klasę ochrony. Wybierz komórkę ładunkową WL-113 i doświadcz precyzji w skali mikro.
Wymiary ((mm)
![]()
Specyfikacje
| Pojemność | 0.1kg/0.3kg/0.6kg/1kg/3kg |
| Połączony błąd | 0.017% F.S. |
| Nieliniowość | 0.015% F.S. |
| Powtarzalność | 0.017% F.S. |
| Wydajność nominalna | 20,0 ± 10% mV/V |
| Pozostałość zerowa | ± 2% mV/V |
| Odporność na izolację | ¥5000MΩ/100VDC |
| Zalecane podniecenie | 5 ~ 15VDC |
| Materiał | Stop aluminium |
| Bezpieczne przeciążenie | 150% F.S. |
| Klasa ochrony | IP65 (przystosowany) |
| Operacja Temp. | -20~60°C |
| Wielkość kabla | F4x2000mm (przystosowany) |
W Brans specjalizujemy się w komórkach obciążeniowych dla najmniejszych ciężarów.Ten czujnik zapewnia wyjątkową wydajność..